Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
HP 771, HP DesignJet Z6200 Photo Printer series, Inkjet, Matte black, Chromatic red, CE017A, Singapore, 1.1" (28 mm)
| Compatibility | HP DesignJet Z6200 Photo Printer series |
| Print technology | Inkjet |
| Color | Yes |
| Printing colors | Matte black, Chromatic red |
| OEM code | CE017A |
| Country of origin | Singapore |
| Width | 1.1" (28 mm) |
| Depth | 5.63" (143 mm) |
| Height | 5.2" (132 mm) |
| Weight | 2.47 oz (70 g) |
| Package dimensions (WxDxH) | 1.1 x 5.63 x 5.2" (28 x 143 x 132 mm) |
| Package width | 1.1" (28 mm) |
| Package depth | 5.63" (143 mm) |
| Package height | 5.2" (132 mm) |
| Package weight | 3.88 oz (110 g) |
| Operating temperature (T-T) | 5 - 40 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 - 80% |
| Storage temperature (T-T) | 5 - 40 °C |
| Storage relative humidity (H-H) | 20 - 80% |
| Number of cartons per pallet | 80 pc(s) |
| Quantity per pallet | 1920 pc(s) |
| Pallet weight | 8.75 oz (248 g) |
| Quantity per master (outer) case | 24 pc(s) |
| Master (outer) case weight | 0.101 oz (2.85 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Dimensions (WxDxH) | 1.1 x 5.63 x 5.2" (28 x 143 x 132 mm) |
| Quantity per box | 1 pc(s) |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 48 x 40 x 52.2" (1219 x 1016 x 1325 mm) |
| Box contents | Printhead |
| Print head swath | 0.875" |
| Stacking number for carton | 8 |
| Print head nozzles | 2112 |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 57D999A300
Brand: Epson
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: DD8B0D06B4
Brand: Prindo
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: D9ECA0697C
Brand: Canon
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 72B88A3D39
Brand: Canon
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 4A122092
Brand: Kyocera
Reference: 300F66DA
Brand: Brother
Reference: 0A11818438
Brand: Epson
Reference: 851B10E5B1
Brand: Lexmark
Reference: CC02D42B89
Brand: Xerox
Reference: 1071893D
Brand: HP
Reference: 853B7EC8
Brand: HP
Reference: 4B49BE2D
Brand: Lexmark
HP 771, HP DesignJet Z6200 Photo Printer series, Inkjet, Matte black, Chromatic red, CE017A, Singapore, 1.1" (28 mm)
check_circle
check_circle