- New
- Out-of-Stock
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
Brother LC1280XLRBWBP, Cyan, Magenta, Yellow, 3 pc(s), 1200 pages, Multi pack
| Type | Original |
| Printing colors | Cyan, Magenta, Yellow |
| Brand compatibility | Brother |
| Supply type | Multi pack |
| Compatibility | MFC-J5910DW MFC-J6510DW MFC-J6710DW MFC-J6910DW |
| Quantity per pack | 3 pc(s) |
| Color ink page yield | 1200 pages |
| Color ink cartridges quantity | 3 |
| Country of origin | China |
| Width | 2.64" (67 mm) |
| Depth | 7.01" (178 mm) |
| Height | 4.8" (122 mm) |
| Weight | 5.08 oz (144 g) |
| Package weight | 7.58 oz (215 g) |
| Pallet height | 6.42" (16.3 cm) |
| Quantity per pallet | 992 pc(s) |
| Number of cartons per pallet | 248 pc(s) |
| Number of layers per pallet | 8 pc(s) |
| Number of cartons per pallet layer | 31 pc(s) |
| Pallet weight | 453.5 lbs (205.7 kg) |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Pallet type | 1200 x 1000 mm |
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Specific References
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 42C507BF
Brand: Epson
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: FF6D3A1004
Brand: Kyocera
Reference: D6AFC47D92
Brand: UTAX
Reference: DCE4D150D5
Brand: Ricoh
Reference: A0CB87DAC7
Brand: Epson
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: D0B84BD3
Brand: Canon
Reference: 872BE6F863
Brand: HP
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: D252D79CE3
Brand: Prindo
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 93D3C9CA68
Brand: Lexmark
Reference: 9146A9A6E4
Brand: HP
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Brother LC1280XLRBWBP, Cyan, Magenta, Yellow, 3 pc(s), 1200 pages, Multi pack
check_circle
check_circle