- New
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
DYMO ® Standard D1 Labeling Tape for LabelManager Label Makers, Black print on Clear tape, 3/8'' W x 23' L, 1 cartridge, Black on yellow, Polyester, Belgium, -18 - 90 °C, DYMO, LabelManager, LabelWriter 450 DUO
| Label color | Black on yellow |
| Material | Polyester |
| Country of origin | Belgium |
| Ultraviolet (UV) resistant | Yes |
| Water-resistant | Yes |
| Temperature range (T-T) | -18 - 90 °C |
| Brand compatibility | DYMO |
| Compatibility | LabelManager, LabelWriter 450 DUO |
| Tape width | 0.748" (1.9 cm) |
| Tape length | 275.6" (7 m) |
| Package type | Box |
| Harmonized System (HS) code | 48219090 |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 007944DEAF
Brand: Xerox
Reference: 3D127BFAEA
Brand: AgfaPhoto
Reference: B193A18ACD
Brand: Epson
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 3D3091DAA2
Brand: Brother
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 556DB02D59
Brand: Logitech
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 8661D5D36E
Brand: Brother
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 8557F7303F
Brand: Kyocera
Reference: D9788DCA16
Brand: Lexmark
Reference: CD294C7E
Brand: Lexmark
Reference: AC14076935
Brand: Clean Office
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: E4CCE43A
Brand: Brother
Reference: AE56D77A2E
Brand: Prindo
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
DYMO ® Standard D1 Labeling Tape for LabelManager Label Makers, Black print on Clear tape, 3/8'' W x 23' L, 1 cartridge, Black on yellow, Polyester, Belgium, -18 - 90 °C, DYMO, LabelManager, LabelWriter 450 DUO
check_circle
check_circle