- New
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
DYMO ® Authentic D1 Labels | Black Print on Green Tape | 9 mm x 7 m | Self-Adhesive Labels for LabelManager Label Makers | Made in Europe, Black on green, Polyester, Belgium, -18 - 90 °C, DYMO, LabelManager, LabelWriter 450 DUO
| Label color | Black on green |
| Material | Polyester |
| Country of origin | Belgium |
| Ultraviolet (UV) resistant | Yes |
| Water-resistant | Yes |
| Temperature range (T-T) | -18 - 90 °C |
| Brand compatibility | DYMO |
| Compatibility | LabelManager, LabelWriter 450 DUO |
| Tape width | 0.354" (9 mm) |
| Tape length | 275.6" (7 m) |
| Package type | Box |
| Harmonized System (HS) code | 48219090 |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 4D608217
Brand: Epson
Reference: 83071A75FC
Brand: KONICA MINOLTA
Reference: 89D9C467C2
Brand: Canon
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 086ED001
Brand: Epson
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 293A3DDBA6
Brand: Brother
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 42ED9522
Brand: Canon
Reference: 6080B4A414
Brand: Xerox
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 4FB68A3BCB
Brand: OKI
Reference: CB530C16
Brand: Kyocera
Reference: 7FF4B6021C
Brand: AgfaPhoto
Reference: 0DFD8A39E2
Brand: OKI
Reference: 239137C7
Brand: Epson
DYMO ® Authentic D1 Labels | Black Print on Green Tape | 9 mm x 7 m | Self-Adhesive Labels for LabelManager Label Makers | Made in Europe, Black on green, Polyester, Belgium, -18 - 90 °C, DYMO, LabelManager, LabelWriter 450 DUO
check_circle
check_circle