- New
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
DYMO ® Authentic D1 Labels, Blue Print on White Tape, 12 mm x 7 m, Self-Adhesive Labels for LabelManager Label Makers, Made in Europe, Blue on white, Polyester, Belgium, -18 - 90 °C, DYMO, LabelManager, LabelWriter 450 DUO
| Label color | Blue on white |
| Material | Polyester |
| Country of origin | Belgium |
| Ultraviolet (UV) resistant | Yes |
| Water-resistant | Yes |
| Temperature range (T-T) | -18 - 90 °C |
| Brand compatibility | DYMO |
| Compatibility | LabelManager, LabelWriter 450 DUO |
| Tape width | 0.472" (1.2 cm) |
| Tape length | 275.6" (7 m) |
| Package type | Box |
| Harmonized System (HS) code | 48219090 |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 735A8B9512
Brand: Ricoh
Reference: BB8E3FA833
Brand: HP
Reference: A7BA7390E9
Brand: HP
Reference: 3010A3B06B
Brand: HP
Reference: FC3D7841
Brand: Canon
Reference: 5C6221DF
Brand: Canon
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: F5A95C3A
Brand: Brother
Reference: C928D38C5E
Brand: Epson
Reference: 615CFA6A
Brand: Zebra
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 23C515B6
Brand: Brother
Reference: 0952F79C
Brand: Canon
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
DYMO ® Authentic D1 Labels, Blue Print on White Tape, 12 mm x 7 m, Self-Adhesive Labels for LabelManager Label Makers, Made in Europe, Blue on white, Polyester, Belgium, -18 - 90 °C, DYMO, LabelManager, LabelWriter 450 DUO
check_circle
check_circle