- Out-of-Stock
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
HP 26X High Yield Black Original LaserJet Toner Cartridge, 9000 pages, Black, 1 pc(s)
| Type | Original |
| Printing colors | Black |
| Brand compatibility | HP |
| Compatibility | HP LaserJet Pro M402/M426 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Cartridge capacity | High (XL) Yield |
| Black toner page yield | 9000 pages |
| OEM code | CF226X |
| HP segment | Business, Enterprise |
| Operating temperature (T-T) | 10 - 32.5 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 - 80% |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 40 °C |
| Storage relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Width | 14.3" (362 mm) |
| Depth | 4.02" (102 mm) |
| Height | 8.94" (227 mm) |
| Weight | 2.71 lbs (1.23 kg) |
| Package width | 14.3" (362 mm) |
| Package depth | 4.02" (102 mm) |
| Package height | 8.94" (227 mm) |
| Package weight | 2.71 lbs (1.23 kg) |
| Package type | Box |
| Maximum number of stacking cartons | 16 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet layer (EU) | 21 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Pallet weight | 6.58 oz (186.6 g) |
| EUR-pallet weight | 4.37 oz (123.8 g) |
| Number of layers per pallet | 4 pc(s) |
| Number of cartons per pallet layer | 27 pc(s) |
| Number of cartons per pallet | 135 pc(s) |
| Quantity per pallet | 135 pc(s) |
| Quantity per EUR-pallet | 84 pc(s) |
| Print technology | Laser printing |
| Box contents | Toner cartridge; Recycling guide |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 43.2 x 37.1 x 50.4" (1098 x 942 x 1279 mm) |
| Pallet dimensions (W x D x H) (imperial) | 43.2 x 37.1 x 50.4" |
| Pallet weight (imperial) | 410.3 lbs |
| Pallet size (EU) | 43.3 x 29.1 x 41.6" (1100 x 740 x 1057 mm) |
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Specific References
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 705B997CC6
Brand: KONICA MINOLTA
Reference: F4666B1C34
Brand: HP
Reference: 64B77CEA8A
Brand: Canon
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 35314BBA
Brand: HP
Reference: 821BD035
Brand: Canon
Reference: AAEEAB84
Brand: Epson
Reference: E22CB9D6BB
Brand: Canon
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 298F489717
Brand: Ricoh
Reference: E722E62C
Brand: HP
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 3CF2113EC0
Brand: Brother
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 39349A7C3E
Brand: Lexmark
HP 26X High Yield Black Original LaserJet Toner Cartridge, 9000 pages, Black, 1 pc(s)
check_circle
check_circle