- Out-of-Stock
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
Epson 113 EcoTank, Yellow, Epson, Ecotank ET-5880, EcoTank ET-5850, EcoTank ET-5800, EcoTank ET-16650, EcoTank ET-16600, 6000 pages, 70 ml, Pigment
| Original | Yes |
| Printing colors | Yellow |
| Brand compatibility | Epson |
| Compatibility | Ecotank ET-5880, EcoTank ET-5850, EcoTank ET-5800, EcoTank ET-16650, EcoTank ET-16600 |
| Color ink page yield | 6000 pages |
| Color ink volume | 70 ml |
| Ink technology | Pigment |
| Print technology | Inkjet |
| Country of origin | Indonesia |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 2.32" (59 mm) |
| Package depth | 6.89" (175 mm) |
| Package height | 2.28" (58 mm) |
| Package weight | 4.59 oz (130 g) |
| Package type | Box |
| Master (outer) case GTIN (EAN/UPC) | 8715946679815 |
| Master (outer) case length | 18.9" (480 mm) |
| Master (outer) case width | 12.2" (310 mm) |
| Master (outer) case height | 5.91" (150 mm) |
| Quantity per pallet | 1350 pc(s) |
| Quantity per master (outer) case | 30 pc(s) |
| Quantity per pallet (UK) | 1890 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Specific References
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: F05481F0
Brand: Epson
Reference: 87EC75E4DB
Brand: Xerox
Reference: 1429D035
Brand: Canon
Reference: 9EC842D5F0
Brand: Lexmark
Reference: A4CD7B365B
Brand: Brother
Reference: 999E1898
Brand: Lexmark
Reference: E6FF107459
Brand: OKI
Reference: 857C00E5E7
Brand: Epson
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 1727A25B66
Brand: Kyocera
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 31EE4DA0
Brand: Lexmark
Reference: 71893EEE68
Brand: Canon
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C7B3CC77
Brand: Epson
Reference: 39609455
Brand: Epson
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 67606D48E3
Brand: Epson
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Epson 113 EcoTank, Yellow, Epson, Ecotank ET-5880, EcoTank ET-5850, EcoTank ET-5800, EcoTank ET-16650, EcoTank ET-16600, 6000 pages, 70 ml, Pigment
check_circle
check_circle