- New
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
Lenovo 4XC1Q44952, 2 MP, 1920 x 1080 pixels, Full HD, 30 fps, YUY2, MJPEG
| Megapixel | 2 MP |
| Maximum video resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Camera HD type | Full HD |
| Maximum frame rate | 30 fps |
| Video formats supported | YUY2 |
| Image formats supported | MJPEG |
| Zoom capability | Yes |
| Privacy camera | Yes |
| Interface | USB 2.0 |
| Product color | Black |
| Mounting type | Clip/Stand |
| Noise-canceling | Yes |
| Tripod mounting supported | Yes |
| Certification | CE for EU/EFTA; FCC and ICES for North America; CB(62368 -1); KCC for South Korea; BSMI for TW; VCCI for Japan; BIS for India |
| Windows operating systems supported | Windows 11 |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 - 90% |
| Storage temperature (T-T) | -5 - 40 °C |
| Width | 2.76" (70 mm) |
| Depth | 1.85" (47 mm) |
| Height | 1.61" (41 mm) |
| Weight | 4.29 oz (121.5 g) |
| Package type | Box |
| Package width | 4.49" (114 mm) |
| Package depth | 3.7" (94 mm) |
| Package height | 2.28" (58 mm) |
| Package weight | 6.74 oz (191 g) |
| Quick installation guide | Yes |
| Built-in microphone | Yes |
| Number of microphones | 2 |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 58464B55FD
Brand: Xerox
Reference: 227D786D86
Brand: Epson
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 6E650442AC
Brand: Logitech
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 2C60E40B39
Brand: Brother
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 7F5C894A
Brand: HP
Reference: 33DF1749
Brand: Canon
Reference: 607CF507
Brand: Epson
Reference: 55298EC38B
Brand: AgfaPhoto
Reference: 397CBE97
Brand: Lexmark
Reference: BCC82512
Brand: HP
Reference: FC203A81
Brand: HP
Reference: 625888729D
Brand: Xerox
Reference: AA669FE24A
Brand: Canon
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 26D02AF3
Brand: HP
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 7AEE5D5DFA
Brand: Ricoh
Reference: 1084A91264
Brand: HP
Lenovo 4XC1Q44952, 2 MP, 1920 x 1080 pixels, Full HD, 30 fps, YUY2, MJPEG
check_circle
check_circle