Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
HP 643A Cyan Original LaserJet Toner Cartridge, 10000 pages, Cyan, 1 pc(s)
| Type | Original |
| Printing colors | Cyan |
| Brand compatibility | HP |
| Compatibility | HP Color LaserJet 4700 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Cartridge capacity | Standard Yield |
| Color toner page yield | 10000 pages |
| OEM code | Q5951A |
| Recycled material percentage | 15% |
| HP segment | Business |
| Operating temperature (T-T) | 10 - 27 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 70% |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 40 °C |
| Storage relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Width | 15.7" (400 mm) |
| Depth | 5.83" (148 mm) |
| Height | 10.6" (268 mm) |
| Weight | 3.75 lbs (1.7 kg) |
| Package width | 15.7" (400 mm) |
| Package depth | 5.83" (148 mm) |
| Package height | 10.6" (268 mm) |
| Package weight | 4.85 lbs (2.2 kg) |
| Maximum number of stacking cartons | 16 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet layer (EU) | 16 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Pallet weight | 6.95 oz (197 g) |
| EUR-pallet weight | 4.59 oz (130 g) |
| Number of layers per pallet | 4 pc(s) |
| Number of cartons per pallet layer | 20 pc(s) |
| Number of cartons per pallet | 80 pc(s) |
| Quantity per pallet | 80 pc(s) |
| Quantity per EUR-pallet | 48 pc(s) |
| Package dimensions (WxDxH) | 15.7 x 5.83 x 10.6" (400 x 148 x 268 mm) |
| Print technology | Laser printing |
| Box contents | Toner cartridge; Recycling guide |
| Stacking number for pallet | 4 pc(s) |
| Pallet size (EU) | 47.6 x 32.4 x 37.5" (1210 x 822 x 952 mm) |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: EC584557
Brand: Kyocera
Reference: D01D080783
Brand: Prindo
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 90A62910
Brand: Brother
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 7ECD070E60
Brand: Canon
Reference: 72D68D26
Brand: Kyocera
Reference: 4D4C3F53
Brand: HP
Reference: B2E2D846BB
Brand: Xerox
Reference: FF3C7BD6E5
Brand: Canon
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 6E60B660
Brand: Canon
Reference: C5F7C947
Brand: Lexmark
Reference: 41B163BE
Brand: Epson
Reference: 4C3B50C3
Brand: Canon
HP 643A Cyan Original LaserJet Toner Cartridge, 10000 pages, Cyan, 1 pc(s)
check_circle
check_circle