- Out-of-Stock
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
| Device compatibility | Label printer |
| Brand compatibility | Brother |
| Compatibility | TD-4420TN, TD-4520TN |
| Product color | Black |
| Country of origin | Taiwan |
| Width | 5.31" (135 mm) |
| Depth | 6.1" (155 mm) |
| Height | 3.54" (90 mm) |
| Weight | 9.31 oz (264 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package weight | 13.3 oz (378 g) |
| Number of cartons per pallet | 288 pc(s) |
| Pallet type | 800 x 1200 mm |
| Quantity per pallet | 1152 pc(s) |
| Number of cartons per pallet layer | 48 pc(s) |
| Number of layers per pallet | 6 pc(s) |
| Pallet height | 5.91" (15 cm) |
| Pallet weight | 1030.2 lbs (467.3 kg) |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Specific References
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: ABFBC92180
Brand: Epson
Reference: 63FFF12D
Brand: Lexmark
Reference: FDFE72EA5C
Brand: HP
Reference: E80BA3DE4E
Brand: Lexmark
Reference: 513F552D
Brand: Canon
Reference: B96F945742
Brand: HP
Reference: 9135C10E
Brand: Epson
Reference: 90990602
Brand: Canon
Reference: F624E6558A
Brand: Ricoh
Reference: 77143919D1
Brand: HP
Reference: F2A240C9
Brand: HP
Reference: D3614966
Brand: Brother
Brother PA-LP-003, Black, 1 pc(s)
check_circle
check_circle