Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
DYMO ® Authentic LabelWriter™ Lever Arch File Labels | 59 mm x 190 mm | Self Adhesive | Roll of 110 Easy-Peel Labels | for LabelWriter™ Label Makers | Made in Europe, White, Self-adhesive printer label, Paper, Permanent, Rectangle, LabelWriter
| Product color | White |
| Label type | Self-adhesive printer label |
| Material | Paper |
| Adhesive type | Permanent |
| Shape | Rectangle |
| Compatible products | LabelWriter |
| Label width | 2.32" (5.9 cm) |
| Label height | 7.48" (19 cm) |
| Weight | 8.04 oz (228 g) |
| Labels per pack | 110 pc(s) |
| Rolls per pack | 1 |
| Labels per roll | 110 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Country of origin | Belgium |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: E3D68254
Brand: Lexmark
Reference: E800A9A9
Brand: Epson
Reference: 4E41A5D5
Brand: Lexmark
Reference: A778A12E
Brand: Brother
Reference: D701E78B59
Brand: Canon
Reference: 04FCC65450
Brand: Ricoh
Reference: 1705457C
Brand: Epson
Reference: 0936BAE1
Brand: HP
Reference: 3058EF543C
Brand: Canon
Reference: 052CBCF0
Brand: Canon
Reference: 5E3E896E
Brand: Canon
Reference: 8122BF1805
Brand: Canon
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
DYMO ® Authentic LabelWriter™ Lever Arch File Labels | 59 mm x 190 mm | Self Adhesive | Roll of 110 Easy-Peel Labels | for LabelWriter™ Label Makers | Made in Europe, White, Self-adhesive printer label, Paper, Permanent, Rectangle, LabelWriter
check_circle
check_circle