Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
Brother TZE-SL661, Black on yellow, China, 5 year(s), Brother, PTE800W, PTP900, PTP900W, PTP950NW P-touch EDGE, 1.42" (3.6 cm)
| Label color | Black on yellow |
| Country of origin | China |
| Laminated | Yes |
| Scratch-resistant | Yes |
| Spare part retention | 5 year(s) |
| Brand compatibility | Brother |
| Compatibility | PTE800W, PTP900, PTP900W, PTP950NW P-touch EDGE |
| Pallet type | 800 x 1200 mm |
| Tape width | 1.42" (3.6 cm) |
| Tape length | 315" (8 m) |
| Width | 1.57" (40 mm) |
| Depth | 2.76" (70 mm) |
| Height | 3.94" (100 mm) |
| Weight | 1.59 oz (45 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package type | Hanging box |
| Package weight | 1.8 oz (51 g) |
| Pallet height | 6.73" (17.1 cm) |
| Number of cartons per pallet | 96 pc(s) |
| Number of layers per pallet | 12 pc(s) |
| Number of cartons per pallet layer | 8 pc(s) |
| Pallet weight | 712.8 lbs (323.3 kg) |
| Quantity per pallet | 1920 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: A883BBCA3F
Brand: Lexmark
Reference: 02F44008
Brand: HP
Reference: A5439296
Brand: Epson
Reference: B572867A
Brand: Epson
Reference: 04923DC5
Brand: Brother
Reference: 530E685AC1
Brand: AgfaPhoto
Reference: 1E9857752B
Brand: Logitech
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 7818354194
Brand: Kyocera
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5D3D1A17BF
Brand: Tandberg Data
Reference: 3CC1E217
Brand: HP
Brother TZE-SL661, Black on yellow, China, 5 year(s), Brother, PTE800W, PTP900, PTP900W, PTP950NW P-touch EDGE, 1.42" (3.6 cm)
check_circle
check_circle