Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
Xerox 013R00687, Original, Xerox, VersaLink B7125, B7130, B7135, 1 pc(s), 80000 pages, Laser printing
| Type | Original |
| Brand compatibility | Xerox |
| Multipack | No |
| Compatibility | VersaLink B7125, B7130, B7135 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Page yield | 80000 pages |
| Print technology | Laser printing |
| Printing colors | Black |
| Package width | 7.6" (193 mm) |
| Package depth | 22.6" (574 mm) |
| Package height | 7.6" (193 mm) |
| Package weight | 6 lbs (2.72 kg) |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 1FEEA4AE
Brand: HP
Reference: D8791A244C
Brand: Kyocera
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 251153E64A
Brand: Canon
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 70BA980356
Brand: HP
Reference: FE56468D0A
Brand: Epson
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: CAFF206E
Brand: HP
Reference: F9CFCCDA55
Brand: Xerox
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C8DFECE5CC
Brand: Epson
Reference: F110A326BE
Brand: HP
Reference: 9178C7A1
Brand: HP
Reference: BB26C134
Brand: HP
Xerox 013R00687, Original, Xerox, VersaLink B7125, B7130, B7135, 1 pc(s), 80000 pages, Laser printing
check_circle
check_circle