Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
Lenovo 4X81P44052, Laptop, Lenovo, Gray, WGP, MPP2.0, AES2.0, and AES1.0, FCC(EMC) IC(EMC) CE(EMC) CB UKCA SABS CoC VCCI(EMC) KC(EMC), 0.367 oz (10.4 g)
| Device compatibility | Laptop |
| Brand compatibility | Lenovo |
| Product color | Gray |
| Magnetic charging connector | Yes |
| Supported protocols | WGP, MPP2.0, AES2.0, and AES1.0 |
| Certification | FCC(EMC) IC(EMC) CE(EMC) CB UKCA SABS CoC VCCI(EMC) KC(EMC) |
| Weight | 0.367 oz (10.4 g) |
| Width | 5.19" (131.9 mm) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package type | Box |
| Package width | 8.86" (225 mm) |
| Package depth | 2.17" (55 mm) |
| Package height | 0.984" (25 mm) |
| Package weight | 2.29 oz (65 g) |
| Operating temperature (T-T) | 5 - 40 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 30 - 80% |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: A6088CAF
Brand: Brother
Reference: 1495452E
Brand: Epson
Reference: 70D94C72
Brand: Brother
Reference: 76B39E77
Brand: Canon
Reference: FC6D535E
Brand: Canon
Reference: 78B73D22A1
Brand: HP
Reference: 8CFEF17BEE
Brand: Brother
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 13D574A08A
Brand: Canon
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 461C7545
Brand: Canon
Reference: 0B3EE946
Brand: Epson
Reference: C98CF9A1BC
Brand: Toshiba
Reference: 8CD2980852
Brand: Lexmark
Reference: 73114DE8DE
Brand: Canon
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 26E88B16DB
Brand: HP
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C243F76E03
Brand: Canon
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Lenovo 4X81P44052, Laptop, Lenovo, Gray, WGP, MPP2.0, AES2.0, and AES1.0, FCC(EMC) IC(EMC) CE(EMC) CB UKCA SABS CoC VCCI(EMC) KC(EMC), 0.367 oz (10.4 g)
check_circle
check_circle