- Out-of-Stock
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
Lenovo 4X81H95633, Laptop, Lenovo, Gray, Windows 10, AAAA, 2328 h
| Device compatibility | Laptop |
| Brand compatibility | Lenovo |
| Product color | Gray |
| Compatibility | Windows 10 |
| Battery type | AAAA |
| Battery life | 2328 h |
| Ergonomic grip | Yes |
| Certification | FCC Part15 Subpart B ICES003 CE UKCA EAC SABS VCCI KC BSMI RCM Order No. 2574 14 EU RoHS Ukra ine RoHS UAE RoHS EAEU RoHS |
| Weight | 0.61 oz (17.3 g) |
| Width | 5.51" (140 mm) |
| Tip diameter | 0.374" (9.5 mm) |
| Package type | Box |
| Package width | 7.87" (200 mm) |
| Package depth | 3.15" (80 mm) |
| Package height | 1.18" (30 mm) |
| Package weight | 3.17 oz (90 g) |
| Operating temperature (T-T) | 5 - 40 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 30 - 80% |
| Warranty period | 1 year(s) |
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Specific References
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 58D3FA7E
Brand: Canon
Reference: 34253A5E
Brand: Epson
Reference: CA13B795E2
Brand: Epson
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: A5E9454219
Brand: Canon
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: BD853B475D
Brand: Epson
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5E3E896E
Brand: Canon
Reference: 68B0C3C8
Brand: HP
Reference: 524F7A5D
Brand: Canon
Reference: 2F46B9C859
Brand: UTAX
Reference: 56A089E7A3
Brand: Lexmark
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 3FD1B2C1E6
Brand: Epson
Reference: EE77F23899
Brand: HP
Lenovo 4X81H95633, Laptop, Lenovo, Gray, Windows 10, AAAA, 2328 h
check_circle
check_circle