Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
Lenovo ThinkPad Professional 16-inch Topload Gen 2, Toploader bag, 16", Shoulder strap
| Maximum screen size | 16" |
| Case type | Toploader bag |
| Material | Plastic |
| Product main color | Black |
| Brand compatibility | Lenovo |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Compatibility | ThinkPad |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Shoulder strap | Yes |
| Removable shoulder strap | Yes |
| Protection features | Scratch resistant, Water resistant |
| Made with recycled materials | Yes |
| Total amount of recycled materials used for making | 89% |
| Closure type | Zipper |
| Quantity | 1 |
| Width | 16.1" (410 mm) |
| Depth | 3.15" (80 mm) |
| Height | 11.8" (300 mm) |
| Package width | 16.1" (410 mm) |
| Package depth | 3.15" (80 mm) |
| Package height | 11.8" (300 mm) |
| Package weight | 30.3 oz (860 g) |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 98794CA1
Brand: Canon
Reference: 22BBBD1842
Brand: HP
Reference: E904FB3A
Brand: Lexmark
Reference: 18B51268
Brand: Brother
Reference: 5DB951A9
Brand: Lexmark
Reference: A78E17C964
Brand: Canon
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 68575429
Brand: Lexmark
Reference: A8D95FCD
Brand: Toshiba
Reference: 549004FE
Brand: HP
Reference: C9F029A6A1
Brand: Brother
Reference: CF55A3F1C3
Brand: Brother
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: AC68BC93EC
Brand: HP
Lenovo ThinkPad Professional 16-inch Topload Gen 2, Toploader bag, 16", Shoulder strap
check_circle
check_circle