Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
Lenovo 4X20M26272, Laptop, 100 - 240 V, 50/60 Hz, 65 W, Black, 5 - 40 °C
| Purpose | Laptop |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Output power | 65 W |
| Product color | Black |
| Operating temperature (T-T) | 5 - 40 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 8 - 80% |
| Certification | Serbia, SIRIM, KC, NEMKO, MEPS, NOM(Mexico), CB, CCC (Safety and EMI), CE, CECP, BSMI, GOST, GS, IARM (Argentina), ICES, EMC, C-Tick, C-UL, FCC, PSE, PSB |
| Width | 1.81" (46 mm) |
| Depth | 4.25" (108 mm) |
| Height | 1.12" (28.5 mm) |
| Weight | 7.76 oz (220 g) |
| Included power plug types | EU |
| Harmonized System (HS) code | 85044095 |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 01A416A7E2
Brand: AgfaPhoto
Reference: A383D5FDAE
Brand: Epson
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 993032CB
Brand: HP
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 99229849
Brand: Kyocera
Reference: 395DB78828
Brand: Canon
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 7E114DAD
Brand: Epson
Reference: D07C2028
Brand: HP
Reference: 0D620A440D
Brand: HP
Reference: FE09F091F5
Brand: HP
Reference: 8E9761DC
Brand: Lexmark
Reference: 5223D431
Brand: Canon
Reference: 39609455
Brand: Epson
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 40DFE505DF
Brand: Canon
Reference: 523D0B250C
Brand: Canon
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 401FD95BF6
Brand: AgfaPhoto
Reference: 4ABE14D5
Brand: Brother
Lenovo 4X20M26272, Laptop, 100 - 240 V, 50/60 Hz, 65 W, Black, 5 - 40 °C
check_circle
check_circle