Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
Lenovo 4X41L51716, Sleeve case, 14", 13.5 oz (382.5 g)
| Maximum screen size | 14" |
| Case type | Sleeve case |
| Material | Faux leather, Nylon, Plastic |
| Product main color | Black |
| Brand compatibility | Lenovo |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Compatibility | ThinkPad |
| Front pocket | Yes |
| Made with recycled materials | Yes |
| Closure type | Magnetic closure |
| Quantity | 1 |
| Width | 15" (380 mm) |
| Depth | 0.315" (8 mm) |
| Height | 10.8" (275 mm) |
| Weight | 13.5 oz (382.5 g) |
| Package width | 15" (380 mm) |
| Package depth | 0.315" (8 mm) |
| Package height | 10.8" (275 mm) |
| Package weight | 15.3 oz (432.5 g) |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: A75487C9
Brand: HP
Reference: 738BE91779
Brand: Brother
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 35E3DC185E
Brand: Canon
Reference: E1BDC7BC
Brand: Kyocera
Reference: 5891D3C404
Brand: HP
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 56293E84
Brand: Epson
Reference: C9A4268367
Brand: Canon
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 26B38E8B11
Brand: HP
Reference: ECECD3CFF0
Brand: Epson
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C67DE690F2
Brand: Prindo
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 239EBDC7D7
Brand: Canon
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 8DF6A65941
Brand: Canon
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 7D38026612
Brand: Brother
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Lenovo 4X41L51716, Sleeve case, 14", 13.5 oz (382.5 g)
check_circle
check_circle