Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
Epson Files T0424, Yellow, Pigment-based ink, 16 ml, 1 pc(s)
| Type | Original |
| Printing colors | Yellow |
| Brand compatibility | Epson |
| Compatibility | - Stylus C82/CX5200/CX5400 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Colour ink type | Pigment-based ink |
| Print technology | Inkjet printing |
| Color ink cartridges quantity | 1 |
| Color ink volume | 16 ml |
| Ink type | Pigment-based ink |
| OEM code | C13T04244010 |
| Country of origin | Mexico |
| Color | Yes |
| Package width | 4.72" (120 mm) |
| Package depth | 10.2" (260 mm) |
| Package height | 5.75" (146 mm) |
| Package type | Blister |
| Certification | CE |
| Pallet width | 31.5" (80 cm) |
| Pallet length | 47.2" (120 cm) |
| Pallet height | 23.2" (59 cm) |
| Quantity per pallet | 2400 pc(s) |
| Pallet width (UK) | 39.4" (100 cm) |
| Pallet length (UK) | 47.2" (120 cm) |
| Pallet height (UK) | 23.2" (59 cm) |
| Quantity per pallet (UK) | 2400 pc(s) |
| Quantity per pallet layer | 240 pc(s) |
| Quantity per pallet layer (UK) | 240 pc(s) |
| Minimum order quantity | 8 pc(s) |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 3DAD37C2A7
Brand: Kyocera
Reference: C66B7772DC
Brand: Prindo
Reference: 2DAA0ED5A7
Brand: OKI
Reference: 30EEAE50C1
Brand: Canon
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 761477E659
Brand: Kyocera
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 770F8E448D
Brand: HP
Reference: C0855F17
Brand: Kyocera
Reference: 2EFD7B53
Brand: Brother
Reference: 310B60949D
Brand: Brother
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: FCDE14913C
Brand: Epson
Epson Files T0424, Yellow, Pigment-based ink, 16 ml, 1 pc(s)
check_circle
check_circle