- Out-of-Stock
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
Brother LC527XLM, High (XL) Yield, Magenta, Pigment-based ink, 1 pc(s), 2000 pages, Single pack
| Type | Original |
| Printing colors | Magenta |
| Brand compatibility | Brother |
| Supply type | Single pack |
| Compatibility | MFC-J4350DW, MFC-J4550DW |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Color ink page yield | 2000 pages |
| Colour ink type | Pigment-based ink |
| Color ink cartridges quantity | 1 |
| Cartridge capacity | High (XL) Yield |
| Product color | Multicolor |
| Width | 0.591" (15 mm) |
| Depth | 2.95" (75 mm) |
| Height | 4.37" (111 mm) |
| Weight | 2.82 oz (80 g) |
| Package width | 0.732" (18.6 mm) |
| Package depth | 5.12" (130 mm) |
| Package height | 4.25" (108 mm) |
| Package weight | 3.53 oz (100 g) |
| Package type | Polybag |
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Specific References
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: F91F4D061C
Brand: KONICA MINOLTA
Reference: A1ED9B83
Brand: HP
Reference: 54BF7891
Brand: Epson
Reference: F8F29441
Brand: HP
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 22C662E9
Brand: HP
Reference: 3613EF1EE5
Brand: Ricoh
Reference: AFCA615D
Brand: HP
Reference: BD10378E
Brand: Brother
Reference: 969A6A7C
Brand: Brother
Brother LC527XLM, High (XL) Yield, Magenta, Pigment-based ink, 1 pc(s), 2000 pages, Single pack
check_circle
check_circle