- New
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
InLine 33379S, Aluminum, Black, 3.62" (9.2 cm), 3.62" (92 mm), 3.62" (92 mm), 0.494 oz (14 g)
| Material | Aluminum |
| Product color | Black |
| Fan diameter | 3.62" (9.2 cm) |
| Width | 3.62" (92 mm) |
| Height | 3.62" (92 mm) |
| Weight | 0.494 oz (14 g) |
| Package width | 4.53" (115 mm) |
| Package depth | 6.1" (155 mm) |
| Package height | 0.984" (25 mm) |
| Package volume | 400 cm³ |
| Package weight | 1.13 oz (32 g) |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 279FB584
Brand: Digitus
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 9A8D2232
Brand: Digitus
Reference: 62F160A9
Brand: InLine
Reference: 078F36A2
Brand: InLine
Reference: BE9E0779
Brand: Thermaltake
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 21D9FE27
Brand: LogiLink
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: F392F722
Brand: ARCTIC
Reference: 61D727FC
Brand: Digitus
Reference: 20AF9AC4
Brand: StarTech.com
Reference: 58FAC1D0
Brand: Jabra
Reference: 89B1ED16
Brand: InLine
Reference: 54659D7C
Brand: HP
Reference: BFED0EC2
Brand: InLine
Reference: B6053B19
Brand: StarTech.com
Reference: 3F825E60
Brand: Anker
Reference: 0D5A459B
Brand: InLine
InLine 33379S, Aluminum, Black, 3.62" (9.2 cm), 3.62" (92 mm), 3.62" (92 mm), 0.494 oz (14 g)
check_circle
check_circle