- New
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
InLine 61640, Receiver, Wired, 1968.5" (50 m), Cat5e, Black, DVI-I
| Type | Receiver |
| Connectivity technology | Wired |
| Maximum transfer distance | 1968.5" (50 m) |
| Cable types supported | Cat5e |
| Product color | Black |
| Transmitter video port type | DVI-I |
| Transmitter local keyboard/mouse port type | USB |
| AC adapter output voltage | 5 V |
| Package width | 5.55" (141 mm) |
| Package depth | 8.07" (205 mm) |
| Package height | 7.09" (180 mm) |
| Package weight | 2.73 lbs (1.24 kg) |
| AC adapter included | Yes |
| Maximum resolution | 1920 x 1200 pixels |
| Weight | 2.6 lbs (1.18 kg) |
| Package volume | 5200 cm³ |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: E3EB349D
Brand: Digitus
Reference: 3743C754
Brand: StarTech.com
Reference: 6A0323F2
Brand: Digitus
Reference: EC94CFD9
Brand: InLine
Reference: B486BD0F
Brand: StarTech.com
Reference: 4FF30519
Brand: Brother
Reference: BA1B938C
Brand: Digitus
Reference: A8EBE992
Brand: InLine
Reference: DC9FA724
Brand: InLine
Reference: 7BAC588F
Brand: InLine
Reference: 36E28788
Brand: DeLOCK
Reference: 529F69C7
Brand: Corsair
Reference: AA357027
Brand: StarTech.com
Reference: 7EFECBC0
Brand: DeLOCK
Reference: 4804F687
Brand: ARCTIC
Reference: 3C4CBF8457
Brand: Digitus
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
InLine 61640, Receiver, Wired, 1968.5" (50 m), Cat5e, Black, DVI-I
check_circle
check_circle