- New
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
InLine 33370X, Aluminum, Black, 4.72" (12 cm), 4.72" (120 mm), 4.72" (120 mm), 1.38 oz (39 g)
| Material | Aluminum |
| Product color | Black |
| Fan diameter | 4.72" (12 cm) |
| Width | 4.72" (120 mm) |
| Height | 4.72" (120 mm) |
| Weight | 1.38 oz (39 g) |
| Package width | 6.3" (160 mm) |
| Package depth | 8.07" (205 mm) |
| Package height | 0.787" (20 mm) |
| Package volume | 700 cm³ |
| Package weight | 2.15 oz (61 g) |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: E3360EF3
Brand: InLine
Reference: A6B0533F
Brand: Manhattan
Reference: 44224397
Brand: Digitus
Reference: 4E39A4A9
Brand: StarTech.com
Reference: E135C301
Brand: StarTech.com
Reference: F105E751
Brand: Digitus
Reference: AE72B805
Brand: StarTech.com
Reference: 716C2C30
Brand: Brennenstuhl
Reference: 69977DDD
Brand: Ansmann
Reference: 3A2A5116
Brand: DeLOCK
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 232450FB
Brand: InLine
Reference: B7B3F0AE
Brand: InLine
Reference: 5DFD003B
Brand: Digitus
Reference: 1986B49E
Brand: Digitus
Reference: 9544CB42
Brand: TP-Link
Reference: 0EFE92C1
Brand: StarTech.com
InLine 33370X, Aluminum, Black, 4.72" (12 cm), 4.72" (120 mm), 4.72" (120 mm), 1.38 oz (39 g)
check_circle
check_circle