- New
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
InLine 33379X, Aluminum, Black, 3.62" (9.2 cm), 3.62" (92 mm), 3.62" (92 mm), 0.776 oz (22 g)
| Material | Aluminum |
| Product color | Black |
| Fan diameter | 3.62" (9.2 cm) |
| Width | 3.62" (92 mm) |
| Height | 3.62" (92 mm) |
| Weight | 0.776 oz (22 g) |
| Package width | 4.53" (115 mm) |
| Package depth | 6.1" (155 mm) |
| Package height | 0.984" (25 mm) |
| Package volume | 400 cm³ |
| Package weight | 1.38 oz (39 g) |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: CBD9CEC5
Brand: DeLOCK
Reference: 29C830F7
Brand: InLine
Reference: CC672AFF
Brand: InLine
Reference: 61D2682C
Brand: InLine
Reference: 5EEDA83E
Brand: Digitus
Reference: 837B1541
Brand: StarTech.com
Reference: DB24F725
Brand: DeLOCK
Reference: 61398F68
Brand: InLine
Reference: 1EE87D32
Brand: DeLOCK
Reference: 102C47DE
Brand: DeLOCK
Reference: DA5E9C33
Brand: DeLOCK
Reference: 97A3CAB3
Brand: DeLOCK
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: A192B427
Brand: InLine
Reference: 57318B17
Brand: StarTech.com
Reference: 5019BFFC
Brand: InLine
InLine 33379X, Aluminum, Black, 3.62" (9.2 cm), 3.62" (92 mm), 3.62" (92 mm), 0.776 oz (22 g)
check_circle
check_circle