- Out-of-Stock
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
4smarts 540407, Cover, Samsung, Galaxy Tab A9+ SM-X210, SM-X215, SM-X216, 27,9 cm (11"), 160 g
| Capienza massima dimensioni dello schermo | 27,9 cm (11") |
| Tipologia custodia | Cover |
| Materiali | Policarbonato (PC), Gomma, Poliuretano termoplastico (TPU) |
| Colore principale del prodotto | Nero |
| Compatibilità marca | Samsung |
| Altoparlanti incorporati | No |
| Modalità supporto | Sì |
| Compatibilità | Galaxy Tab A9+ SM-X210, SM-X215, SM-X216 |
| Numero di modalità supporto | 2 |
| Anello elastico per penna | Sì |
| Funzioni di protezione | Resistenza alla caduta, Scratch resistant, Resistente agli urti |
| Genere | Unisex |
| Con serratura | Sì |
| Laccetto da polso | Sì |
| Batteria inclusa | No |
| Larghezza | 235 mm |
| Profondità | 320 mm |
| Altezza | 40 mm |
| Peso | 160 g |
| Quantità per pacco | 1 pz |
| Peso dell'imballo | 400 g |
| Tipo di imballo | Scatola da appendere |
| Durata della garanzia | 2 anno/i |
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Specific References
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 6D853D6FB3
Brand: Apple
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5B17CED248
Brand: Apple
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C2E02AEE
Brand: Zebra
Reference: CB2721ED5C
Brand: Apple
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 727757C003
Brand: Urban Armor Gear
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: BD9A18A1FB
Brand: Tucano
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 4186AEE254
Brand: Logitech
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: F6C6BCD740
Brand: Amazon
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 60B66FDCBA
Brand: Urban Armor Gear
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 7656AE85EF
Brand: Gecko Covers
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: AC954AB486
Brand: Samsung
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 7613161B22
Brand: Tucano
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 0369A35F67
Brand: Microsoft
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 12A9C43D27
Brand: Otterbox
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 93FC4D14F4
Brand: UAG
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 6C0D55167D
Brand: UAG
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
4smarts 540407, Cover, Samsung, Galaxy Tab A9+ SM-X210, SM-X215, SM-X216, 27,9 cm (11"), 160 g
check_circle
check_circle