- Out-of-Stock
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
Urban Armor Gear Metropolis SE 124476114040, Custodia a libro, Apple, iPad Pro 13" (7th Gen, 2024, M4) A2926 , A2925, A3007, 33 cm (13"), 499 g
| Capienza massima dimensioni dello schermo | 33 cm (13") |
| Tipologia custodia | Custodia a libro |
| Materiali | Poliuretano, Composito |
| Colore principale del prodotto | Nero |
| Compatibilità marca | Apple |
| Altoparlanti incorporati | No |
| Modalità supporto | Sì |
| Compatibilità | iPad Pro 13" (7th Gen, 2024, M4) A2926 , A2925, A3007 |
| Anello elastico per penna | Sì |
| Funzioni di protezione | Resistente agli urti, Resistenza alla caduta, Resistente agli urti, Scratch resistant, Resistente agli urti |
| Funzione sveglia/sonno automatica | Sì |
| Batteria inclusa | No |
| Larghezza | 223,5 mm |
| Profondità | 292,1 mm |
| Altezza | 15,2 mm |
| Peso | 499 g |
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Specific References
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: C0A7F0D98C
Brand: Samsung
Reference: D3C804458C
Brand: Gecko Covers
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 6C634C7FCC
Brand: Apple
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: B933B4A2
Brand: Microsoft
Reference: CC09D0D788
Brand: Apple
Reference: 6835CAAA85
Brand: Apple
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 57C4018D80
Brand: Amazon
Reference: AFE4506880
Brand: Apple
Reference: C14138DB93
Brand: Otterbox
Reference: 9E8A22951A
Brand: Apple
Reference: 314BEF9D48
Brand: Otterbox
Reference: FCAB65FBDB
Brand: Apple
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 19AF8A7FD8
Brand: Lenovo
Reference: 32758FF976
Brand: Otterbox
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: E959538E11
Brand: Gecko Covers
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: AC954AB486
Brand: Samsung
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Urban Armor Gear Metropolis SE 124476114040, Custodia a libro, Apple, iPad Pro 13" (7th Gen, 2024, M4) A2926 , A2925, A3007, 33 cm (13"), 499 g
check_circle
check_circle