Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
Tucano IPDA13M2UPP-BK, Custodia a libro, Apple, iPad Pro 12.9" 4th gen. 2020 iPad Pro 12,9" 5th gen. 2021 iPad Pro 12,9" 6th gen iPad Air 13 M2..., 33 cm (13")
| Capienza massima dimensioni dello schermo | 33 cm (13") |
| Tipologia custodia | Custodia a libro |
| Materiali | Plastica Poliuretanica PU |
| Colore principale del prodotto | Nero |
| Compatibilità marca | Apple |
| Modalità supporto | Sì |
| Compatibilità | iPad Pro 12.9" 4th gen. 2020 iPad Pro 12,9" 5th gen. 2021 iPad Pro 12,9" 6th gen iPad Air 13 M2 (2024) |
| Anello elastico per penna | Sì |
| Funzioni di protezione | Scratch resistant |
| Larghezza | 230 mm |
| Profondità | 13 mm |
| Altezza | 285 mm |
| Quantità per pacco | 1 pz |
| Modello | Nessun modello |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 9E2B93715F
Brand: Tucano
Reference: F6F93566
Brand: Microsoft
Reference: BB061070CB
Brand: UAG
Reference: 32F38D7AA4
Brand: Amazon
Reference: 856A40E974
Brand: Samsung
Reference: 25C890A49E
Brand: STM
Reference: D054881167
Brand: Apple
Reference: DB089AB0
Brand: Microsoft
Reference: 74D2111FBE
Brand: Tucano
Reference: 9B83273F61
Brand: Apple
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 1E6D763CD3
Brand: Apple
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5E516786FB
Brand: Apple
Reference: 59D5E5ADFE
Brand: Lenovo
Reference: 12BF613874
Brand: Apple
Reference: FCAB65FBDB
Brand: Apple
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 862496B58A
Brand: Urban Armor Gear
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Tucano IPDA13M2UPP-BK, Custodia a libro, Apple, iPad Pro 12.9" 4th gen. 2020 iPad Pro 12,9" 5th gen. 2021 iPad Pro 12,9" 6th gen iPad Air 13 M2..., 33 cm (13")
check_circle
check_circle