Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
Zebra ET56, 8.4", 2560 x 1600 pixels, 32 GB, 4 GB, Android 10, Black
| Display diagonal | 8.4" |
| Display resolution | 2560 x 1600 pixels |
| Display brightness | 720 cd/m² |
| Display glass type | Gorilla Glass |
| Touchscreen type | Capacitive |
| HD type | 2K Ultra HD |
| Processor manufacturer | Qualcomm |
| Processor family | Snapdragon |
| Processor model | 660 |
| Processor frequency | 2.2 GHz |
| Processor cores | 8 |
| Internal memory | 4 GB |
| Internal memory type | LPDDR4-SDRAM |
| Internal storage capacity | 32 GB |
| Card reader integrated | Yes |
| Storage media | Flash |
| Compatible memory cards | MMC |
| Number of built-in speakers | 2 |
| Number of microphones | 2 |
| Rear camera type | Single camera |
| Rear camera resolution (numeric) | 8 MP |
| Front camera | Yes |
| Auto focus | Yes |
| Rear camera flash | Yes |
| Video recording | Yes |
| Maximum video resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Video recording modes | 1080p |
| Video capturing speed | 30 fps |
| Front camera resolution (numeric) | 2 MP |
| Mobile network connection | Yes |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Mobile network generation | 4G |
| 4G standard | LTE |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth version | 4.2 |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Yes |
| Wi-Fi standards | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C ports quantity | 1 |
| Form factor | Slate |
| Product color | Black |
| Device type | Mobile tablet |
| Rugged design | Yes |
| Position location | Yes |
| Accelerometer | Yes |
| Ambient light sensor | Yes |
| Gyroscope | Yes |
| Orientation sensor | Yes |
| Electronic compass | Yes |
| Platform | Android |
| Operating system installed | Android 10 |
| Battery technology | Lithium Polymer (LiPo) |
| Battery capacity | 6440 mAh |
| Battery capacity | 24.4 Wh |
| Battery voltage | 3.8 V |
| Width | 8.98" (228 mm) |
| Depth | 5.91" (150 mm) |
| Height | 0.5" (12.7 mm) |
| Weight | 18.6 oz (527 g) |
| Operating temperature (T-T) | -20 - 50 °C |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 60 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 95% |
| Harmonized System (HS) code | 84713000 |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: F62075D9BC
Brand: Urban Armor Gear
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 4E5356841F
Brand: Samsung
Reference: 0C9CA39DE3
Brand: Pipetto
Reference: 2881497AAD
Brand: Samsung
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 342776A5
Brand: Zebra
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: D1CCDD49
Brand: Microsoft
Reference: C15F5ECC
Brand: Microsoft
Reference: D9ADC9B77E
Brand: Apple
Reference: 6C603049
Brand: Zebra
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 78A9C78509
Brand: STM
Reference: FF2A796F56
Brand: Logitech
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: B933B4A2
Brand: Microsoft
Reference: 062A40F5F5
Brand: Lenovo
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 74D2111FBE
Brand: Tucano
Reference: 5E7A631972
Brand: Apple
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 208A154C06
Brand: Apple
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Zebra ET56, 8.4", 2560 x 1600 pixels, 32 GB, 4 GB, Android 10, Black
check_circle
check_circle