- Out-of-Stock
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
Samsung Galaxy Tab S10 Lite SM-X400, 10.9", 2112 x 1320 pixels, 128 GB, 8 GB, 2 GHz, Gray
| Display diagonal | 10.9" |
| Panel type | TFT |
| Display resolution | 2112 x 1320 pixels |
| Maximum refresh rate | 90 Hz |
| Display number of colors | 16 million colors |
| Processor frequency | 2 GHz |
| Processor cores | 8 |
| Processor boost frequency | 2.4 GHz |
| Internal memory | 8 GB |
| Internal storage capacity | 128 GB |
| Card reader integrated | Yes |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Maximum memory card size | 2 TB |
| Rear camera type | Single camera |
| Rear camera resolution (numeric) | 8 MP |
| Front camera | Yes |
| Auto focus | Yes |
| Rear camera flash | No |
| Maximum video resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Video capturing speed | 30 fps |
| Front camera resolution (numeric) | 5 MP |
| Mobile network connection | No |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth version | 5.3 |
| Wi-Fi standards | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi Direct | Yes |
| Near Field Communication (NFC) | No |
| Headphone connectivity | USB |
| Form factor | Slate |
| Product color | Gray |
| Device type | Mobile tablet |
| Position location | Yes |
| GLONASS | Yes |
| BeiDou | Yes |
| GPS (satellite) | Yes |
| Galileo | Yes |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | Yes |
| Accelerometer | Yes |
| Ambient light sensor | Yes |
| Gyroscope | Yes |
| Hall sensor | Yes |
| Magnetometer | Yes |
| Platform | Android |
| Battery capacity | 8000 mAh |
| Removable battery | No |
| USB Type-C charging port | Yes |
| Energy efficiency class | F |
| Battery endurance per cycle | 5262 min |
| Battery endurance in cycles | 2000 |
| Repeated free fall reliability class | E |
| Repairability class | C |
| International Protection (IP) code | IP42 |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Audio formats supported | 3GA, AAC, AMR, AWB, IMY, M4A, Mid, MIDI, MXMF, OGA, OGG, OTA, RTTTL, RTX, WAV, XMF |
| Video formats supported | 3G2, 3GP, AVI, FLV, M4V, MKV, MP4, WEBM |
| Width | 10" (254.3 mm) |
| Depth | 0.26" (6.6 mm) |
| Height | 6.53" (165.8 mm) |
| Weight | 18.5 oz (524 g) |
| Stylus pen | Yes |
| Cables included | USB Type-C |
| Video capture resolution (max) | 3840 x 2160 pixels |
| Bluetooth profiles | A2DP, AVRCP, DI, HFP, HID, HOGP, HSP, OPP, PAN, PBAP |
| Wi-Fi | Yes |
| Repairability index | 7.1 |
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Specific References
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: EB2CA283
Brand: Microsoft
Reference: BE9105E08F
Brand: Apple
Reference: EAAD8FBB27
Brand: Microsoft
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: E1A8CF91B0
Brand: Apple
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 8DC5213E18
Brand: Apple
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 085CF28852
Brand: Apple
Reference: B3DCBDC3
Brand: Microsoft
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 342776A5
Brand: Zebra
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 32F86BDAB7
Brand: Tucano
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 2F4FA592A0
Brand: Urban Armor Gear
Reference: 8C6462AD
Brand: Microsoft
Reference: DEFE9E7E28
Brand: Apple
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 7FDC488242
Brand: Samsung
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 541510C178
Brand: Pipetto
Reference: ED7EB32C15
Brand: Apple
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 9347FA3BE0
Brand: Gecko Covers
Samsung Galaxy Tab S10 Lite SM-X400, 10.9", 2112 x 1320 pixels, 128 GB, 8 GB, 2 GHz, Gray
check_circle
check_circle