Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
| Component for | MILC/SRL |
| Slow structure | 15/11 |
| Type of lens | Telescope |
| Minimum opening number | 16 |
| Minimum focus distance | 0,85 m |
| Objective mounting interface | L mount |
| Fixed focal length | 8.5 cm |
| Number of diamond blades | 11 |
| Compatible brands | Universal |
| Product color | Black |
| Diameter | 8,28 cm |
| Filter size | 7,7 cm |
| Length | 94,1 mm |
| Weight | 630 g |
| Type of packaging | Box |
| Target covers included | Yes |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 1D4542263E
Brand: Laowa
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 48696C2D8D
Brand: Sony
Reference: 989EB6E60F
Brand: Hama
Reference: 3D0142609F
Brand: Hama
Reference: 9D00790BA6
Brand: B+W
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 9BCEF8FAB3
Brand: B+W
Reference: 967AD390E1
Brand: Olympus
Reference: 5CC3029578
Brand: Cokin
Reference: AC204561CC
Brand: Sony
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 55029F1554
Brand: Fujifilm
Reference: 57A53CB4F3
Brand: Pentax
Reference: 988878B0B6
Brand: Sony
check_circle
check_circle