Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
Ubiquiti UACC-AOC-SFP28-5M, 5 m, SFP28, SFP28
| Lunghezza cavo | 5 m |
| Connettore 1 | SFP28 |
| Connettore 2 | SFP28 |
| Genere del connettore 1 | Maschio |
| Genere del connettore 2 | Maschio |
| Colore del prodotto | Colore acqua |
| Materiale rivestimento | Cloruro di polivinile (PVC) |
| Protocollo InfiniBand | Sì |
| Lunghezze d'onda supportate | 850 nm |
| Tipo di interfaccia Ethernet | 25 Gigabit Ethernet |
| Velocità di trasferimento dati | 25 Gbit/s |
| Intervallo temperatura di funzionamento | 0 - 70 °C |
| Diametro del cavo | 3 mm |
| Quantità per pacco | 1 pz |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: E5C80341A5
Brand: TP-Link
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 3723DAD3
Brand: TP-Link
Reference: 2E5445E8
Brand: UbiQuiti
Reference: 52C0753F
Brand: LevelOne
Reference: 2E6F9707
Brand: TP-Link
Reference: 524122CF
Brand: StarTech.com
Reference: F0A2D01B
Brand: TP-Link
Reference: 3CB1B79B
Brand: LevelOne
Reference: CCB7ED69
Brand: UbiQuiti
Reference: 7BA12486
Brand: StarTech.com
Reference: 0A364A00
Brand: D-Link
Reference: 87A9AED9
Brand: StarTech.com
Reference: E9490058
Brand: DeLOCK
Reference: 49F7B286
Brand: Intel
Reference: 5B7D2631
Brand: D-Link
Reference: 0C2BBD14
Brand: Netgear
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Ubiquiti UACC-AOC-SFP28-5M, 5 m, SFP28, SFP28
check_circle
check_circle