Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
Alcasa Cat6a 1.5m, 1,5 m, Cat6a, S/FTP (S-STP), RJ-45, RJ-45, Arancione
| Lunghezza cavo | 1,5 m |
| Cavo standard | Cat6a |
| Schermatura dei cavi | S/FTP (S-STP) |
| Connettore 1 | RJ-45 |
| Connettore 2 | RJ-45 |
| Colore del prodotto | Arancione |
| Genere del connettore 1 | Maschio |
| Genere del connettore 2 | Maschio |
| Placcatura contatti | Oro |
| Tecnologia di cablaggio | 10GBase-T |
| Dimensione del cavo AWG | 27 |
| Velocità di trasferimento dati | 10000 Mbit/s |
| Frequenza | 500 MHz |
| Non contiene | Alogena |
| Certificazione | IEC 60332-1, EIA/TIA-568B, IEC 60754-2, IEC 61034 |
| Diametro esterno | 6 mm |
| Quantità per pacco | 1 pz |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 58E910EC
Brand: D-Link
Reference: 5B13B206DA
Brand: QNAP
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 23C549B1
Brand: Netgear
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 3A376874
Brand: DeLOCK
Reference: 9D411A03
Brand: LevelOne
Reference: 28FF4828
Brand: StarTech.com
Reference: D3C5BE98DD
Brand: TP-Link
Reference: 0789CC5F
Brand: TP-Link
Reference: AF15E52B
Brand: HPE
Reference: 4B4BA452
Brand: Intel
Reference: 4E6E921A
Brand: TP-Link
Reference: 82105C13B2
Brand: UbiQuiti
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 2C6B7BFF
Brand: Lancom Systems
Reference: 673DCCED
Brand: Netgear
Reference: 9D2B560E
Brand: Juniper
Reference: 378BAF7A
Brand: APC
Alcasa Cat6a 1.5m, 1,5 m, Cat6a, S/FTP (S-STP), RJ-45, RJ-45, Arancione
check_circle
check_circle