- Out-of-Stock
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
Ubiquiti UACC-OM-SM-10G-D-20, Fibra ottica, 10000 Mbit/s, LC, 10000 m, 1310 nm, 1310 nm
| Tipo di ricetrasmettitore SFP | Fibra ottica |
| Velocità massima di trasferimento dati | 10000 Mbit/s |
| Fibra a modalità singola (SMF) supportata | Sì |
| Connettore a fibra ottica | LC |
| Distanza massima di trasferimento | 10000 m |
| Lunghezza d'onda della trasmittente Tx (max) | 1310 nm |
| Lunghezza d'onda della ricevente Rx (max) | 1310 nm |
| Colore del prodotto | Acciaio inox |
| Minima temperatura di funzionamento | 0 °C |
| Massima temperatura di funzionamento | 70 °C |
| Intervallo temperatura di funzionamento | 0 - 70 °C |
| Quantità per pacco | 20 pz |
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Specific References
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 91F43DBA47
Brand: QNAP
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: D6012043AC
Brand: HP Enterprise
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: CD76E31B
Brand: LevelOne
Reference: 784D988B
Brand: Aruba
Reference: DCCB661F
Brand: Netgear
Reference: 00032FDF2E
Brand: Alcasa
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 34F7F80B
Brand: D-Link
Reference: 1CA8A5F6
Brand: Netgear
Reference: D5A38173
Brand: LevelOne
Reference: F228875C
Brand: Lancom Systems
Reference: FA3BBE21
Brand: LevelOne
Reference: 0939C996
Brand: Netgear
Reference: B9D6E0B6
Brand: UbiQuiti
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 62F11D30
Brand: UbiQuiti
Reference: 0B46A22022
Brand: Equip
Reference: 9087D46C
Brand: StarTech.com
Ubiquiti UACC-OM-SM-10G-D-20, Fibra ottica, 10000 Mbit/s, LC, 10000 m, 1310 nm, 1310 nm
check_circle
check_circle