- New
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
InLine 69988B, 0.224" (5.7 mm), 1.31 oz (37 g), 3.54" (90 mm), 3.54" (90 mm), 1.97" (50 mm), 2.01 oz (57 g)
| Product color | Beige |
| Connector(s) | RJ-45 |
| Ports quantity | 2 |
| Depth | 0.224" (5.7 mm) |
| Weight | 1.31 oz (37 g) |
| Package width | 3.54" (90 mm) |
| Package depth | 3.54" (90 mm) |
| Package height | 1.97" (50 mm) |
| Package weight | 2.01 oz (57 g) |
| Package volume | 400 cm³ |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 0812526A
Brand: StarTech.com
Reference: 96E5214E
Brand: Lancom
Reference: BA89A642
Brand: TP-Link
Reference: 56FF2AB7
Brand: StarTech.com
Reference: 5EAF4640
Brand: StarTech.com
Reference: 1C418889
Brand: AXIS
Reference: 95BC2031
Brand: Netgear
Reference: F24EAFE6
Brand: InLine
Reference: BFAEC3BE
Brand: TP-Link
Reference: 8FD84673
Brand: InLine
Reference: CB88E508
Brand: Netgear
Reference: 52F3D427
Brand: TP-Link
Reference: EDA2B7A4
Brand: StarTech.com
Reference: 06EC9CEE
Brand: Netgear
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
InLine 69988B, 0.224" (5.7 mm), 1.31 oz (37 g), 3.54" (90 mm), 3.54" (90 mm), 1.97" (50 mm), 2.01 oz (57 g)
check_circle
check_circle