- New
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
StarTech.com HKLP50RD, Hook & loop cable tie, Nylon, Red, -10 - 80 °C, 598.4" (15200 mm), 0.748" (19 mm)
| Type | Hook & loop cable tie |
| Material | Nylon |
| Identification tag | No |
| Product color | Red |
| Operating temperature (T-T) | -10 - 80 °C |
| Compliance certificates | RoHS, CE |
| Length | 598.4" (15200 mm) |
| Width | 0.748" (19 mm) |
| Thickness | 0.0945" (2.4 mm) |
| Weight | 8.08 oz (229 g) |
| Package width | 13" (330 mm) |
| Package depth | 9.84" (250 mm) |
| Package height | 0.787" (20 mm) |
| Package weight | 8.89 oz (252 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Country of origin | China |
| Harmonized System (HS) code | 39239000 |
| Master (outer) case width | 18.5" (470 mm) |
| Master (outer) case length | 18.9" (480 mm) |
| Master (outer) case height | 21.7" (550 mm) |
| Quantity per master (outer) case | 100 pc(s) |
| Sustainability compliance | Yes |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 6357E8F252
Brand: QNAP
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C80F5F73
Brand: StarTech.com
Reference: 6E95082F
Brand: Fujitsu
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: F99C998C
Brand: D-Link
Reference: B50BCFC2
Brand: Lancom
Reference: 4FCC9BD2
Brand: LevelOne
Reference: F0E3EB2289
Brand: Netgear
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 43128351
Brand: Lancom Systems
Reference: 7AF6C31A
Brand: TP-Link
Reference: C3E0A257
Brand: Intel
Reference: FF365FDE14
Brand: Ubiquiti Networks
Reference: D5AAFB84
Brand: Netgear
Reference: 742A9252
Brand: LevelOne
Reference: 5F5981AA
Brand: Intel
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 05381B8B
Brand: TP-Link
Reference: A1C6E9FC
Brand: StarTech.com
StarTech.com HKLP50RD, Hook & loop cable tie, Nylon, Red, -10 - 80 °C, 598.4" (15200 mm), 0.748" (19 mm)
check_circle
check_circle