- New
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
StarTech.com HKLP50BL, Hook & loop cable tie, Nylon, Blue, 598.4" (15200 mm), 0.748" (19 mm), 0.0945" (2.4 mm)
| Type | Hook & loop cable tie |
| Material | Nylon |
| Identification tag | No |
| Product color | Blue |
| Compliance certificates | RoHS, CE |
| Length | 598.4" (15200 mm) |
| Width | 0.748" (19 mm) |
| Thickness | 0.0945" (2.4 mm) |
| Weight | 9.42 oz (267 g) |
| Package width | 13" (330 mm) |
| Package depth | 10" (255 mm) |
| Package height | 0.787" (20 mm) |
| Package weight | 10 oz (284 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Country of origin | China |
| Harmonized System (HS) code | 39239000 |
| Master (outer) case width | 18.5" (470 mm) |
| Master (outer) case length | 18.9" (480 mm) |
| Master (outer) case height | 21.7" (550 mm) |
| Quantity per master (outer) case | 100 pc(s) |
| Sustainability compliance | Yes |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 4E5F6B94
Brand: Netgear
Reference: 22362614
Brand: StarTech.com
Reference: CB9F2E5C
Brand: LevelOne
Reference: BEE9B074
Brand: TP-Link
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 46806AC0
Brand: Netgear
Reference: 48A4F04D39
Brand: ZyXEL
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 7C31C3DE
Brand: Lancom Systems
Reference: 666BFCA0
Brand: Intellinet
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 1CD33CC5
Brand: Lenovo
Reference: 51F2AFA3
Brand: HPE
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 6708F689
Brand: InLine
Reference: 1CEEBCD9
Brand: LevelOne
Reference: 073FCCB3
Brand: StarTech.com
Reference: 25172C2F
Brand: Lancom Systems
Reference: 279C80C0
Brand: Lancom Systems
Reference: DCCB661F
Brand: Netgear
StarTech.com HKLP50BL, Hook & loop cable tie, Nylon, Blue, 598.4" (15200 mm), 0.748" (19 mm), 0.0945" (2.4 mm)
check_circle
check_circle