- New
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
StarTech.com HKLP25YW, Hook & loop cable tie, Nylon, Yellow, -10 - 80 °C, 299.2" (7600 mm), 0.748" (19 mm)
| Type | Hook & loop cable tie |
| Material | Nylon |
| Identification tag | No |
| Product color | Yellow |
| Operating temperature (T-T) | -10 - 80 °C |
| Compliance certificates | RoHS, CE |
| Length | 299.2" (7600 mm) |
| Width | 0.748" (19 mm) |
| Thickness | 0.0945" (2.4 mm) |
| Weight | 4.49 oz (127.2 g) |
| Package width | 8.43" (214 mm) |
| Package depth | 7.36" (187 mm) |
| Package height | 0.787" (20 mm) |
| Package weight | 4.81 oz (136.3 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Country of origin | China |
| Harmonized System (HS) code | 39239000 |
| Master (outer) case width | 20.9" (530 mm) |
| Master (outer) case length | 20.5" (520 mm) |
| Master (outer) case height | 21.7" (550 mm) |
| Quantity per master (outer) case | 200 pc(s) |
| Sustainability compliance | Yes |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 8809D040
Brand: LevelOne
Reference: F74349C1
Brand: DeLOCK
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 88B2D534
Brand: StarTech.com
Reference: DACE3DE2A0
Brand: Synology
Reference: DEC6B446
Brand: AVM
Reference: BEE9B074
Brand: TP-Link
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: CB1A8DC0
Brand: InLine
Reference: 41CD8DA0
Brand: UbiQuiti
Reference: 2C9C0141
Brand: InLine
Reference: 468228F4
Brand: Juniper
Reference: BCF88C71
Brand: D-Link
Reference: D97650D0
Brand: LevelOne
Reference: BAD61383
Brand: Intellinet
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 2920B9A782
Brand: Good Connections
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 20B9075624
Brand: HP Enterprise
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: E0E9B8F6
Brand: Netgear
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
StarTech.com HKLP25YW, Hook & loop cable tie, Nylon, Yellow, -10 - 80 °C, 299.2" (7600 mm), 0.748" (19 mm)
check_circle
check_circle