- New
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
StarTech.com HKLP25BL, Hook & loop cable tie, Nylon, Blue, -10 - 80 °C, 299.2" (7600 mm), 0.748" (19 mm)
| Type | Hook & loop cable tie |
| Material | Nylon |
| Identification tag | No |
| Product color | Blue |
| Operating temperature (T-T) | -10 - 80 °C |
| Compliance certificates | CE, RoHS |
| Length | 299.2" (7600 mm) |
| Width | 0.748" (19 mm) |
| Thickness | 0.0945" (2.4 mm) |
| Weight | 4.49 oz (127.2 g) |
| Package width | 8.43" (214 mm) |
| Package depth | 7.36" (187 mm) |
| Package height | 0.787" (20 mm) |
| Package weight | 4.81 oz (136.3 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Country of origin | China |
| Harmonized System (HS) code | 39239000 |
| Master (outer) case width | 20.9" (530 mm) |
| Master (outer) case length | 20.9" (530 mm) |
| Master (outer) case height | 19.7" (500 mm) |
| Quantity per master (outer) case | 200 pc(s) |
| Sustainability compliance | Yes |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: A7522A0F
Brand: TP-Link
Reference: 0939C996
Brand: Netgear
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 15E8C3C3
Brand: UbiQuiti
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 0C5E8B3978
Brand: ZyXEL
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 95BC2031
Brand: Netgear
Reference: 06EC9CEE
Brand: Netgear
Reference: 298F62E9
Brand: LevelOne
Reference: DC06358432
Brand: Netgear
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 8A070F3877
Brand: Equip
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 4B4BA452
Brand: Intel
Reference: 5478FAC8
Brand: UbiQuiti
Reference: B143EDFC
Brand: D-Link
Reference: F6AE8643
Brand: StarTech.com
Reference: 6C209443
Brand: TP-Link
Reference: 61703F5E
Brand: InLine
Reference: 685A9E21
Brand: TP-Link
StarTech.com HKLP25BL, Hook & loop cable tie, Nylon, Blue, -10 - 80 °C, 299.2" (7600 mm), 0.748" (19 mm)
check_circle
check_circle