- New
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
D-Link PSM-12V-38-B, Router, Indoor, 12 V, 3 A, Black, 43.3" (1.1 m)
| Purpose | Router |
| Power supply type | Indoor |
| Output voltage | 12 V |
| Output current | 3 A |
| Product color | Black |
| Cable length | 43.3" (1.1 m) |
| Package width | 4.02" (102 mm) |
| Package depth | 3.54" (90 mm) |
| Package height | 2.17" (55 mm) |
| Package weight | 7.76 oz (220 g) |
| Harmonized System (HS) code | 85044095 |
| Shipping (inner) case width | 17.3" (44 cm) |
| Shipping (inner) case length | 13.8" (35 cm) |
| Shipping (inner) case height | 11.8" (30 cm) |
| Shipping (inner) case weight | 35.3 lbs (16 kg) |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: DFF7040E
Brand: HPE
Reference: B3629EFD
Brand: AXIS
Reference: B72E7E1D
Brand: Intel
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 14DCADE9
Brand: HPE
Reference: 766D892A
Brand: InLine
Reference: CA4E29AC
Brand: Intel
Reference: 87434315
Brand: TP-Link
Reference: FD4D97BA
Brand: TP-Link
Reference: 309569F9
Brand: TP-Link
Reference: 4AC91FD8
Brand: UbiQuiti
Reference: 20A83E33
Brand: InLine
Reference: 34D10A12
Brand: UbiQuiti
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 93A0BF346C
Brand: Alcasa
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: E62622E1
Brand: InLine
Reference: 3AB4378C
Brand: LevelOne
Reference: 45D6406C
Brand: TP-Link
D-Link PSM-12V-38-B, Router, Indoor, 12 V, 3 A, Black, 43.3" (1.1 m)
check_circle
check_circle