- New
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
InLine 69989C, 0.331" (8.4 mm), 2.26 oz (64 g), 3.54" (90 mm), 3.54" (90 mm), 1.97" (50 mm), 2.96 oz (84 g)
| Product color | Beige |
| Connector(s) | RJ-45 |
| Ports quantity | 2 |
| Depth | 0.331" (8.4 mm) |
| Weight | 2.26 oz (64 g) |
| Package width | 3.54" (90 mm) |
| Package depth | 3.54" (90 mm) |
| Package height | 1.97" (50 mm) |
| Package weight | 2.96 oz (84 g) |
| Package volume | 400 cm³ |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 3088C3BF
Brand: Intellinet
Reference: 8E2250E0
Brand: TP-Link
Reference: 5DDADC04
Brand: TP-Link
Reference: 58D50AD604
Brand: Intellinet
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: A681D175C0
Brand: Netgear
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 40D04762
Brand: LevelOne
Reference: B651685A
Brand: InLine
Reference: 6B7BF641
Brand: DeLOCK
Reference: B58D3850
Brand: Netgear
Reference: BC3E2994
Brand: TP-Link
Reference: DCFE43E04A
Brand: Alcasa
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 0A1BDDBB
Brand: Netgear
Reference: 4A7177AC
Brand: AXIS
Reference: F4DA1E75
Brand: HPE
Reference: 5F8DEF11
Brand: Lancom Systems
Reference: 644DA65F
Brand: InLine
InLine 69989C, 0.331" (8.4 mm), 2.26 oz (64 g), 3.54" (90 mm), 3.54" (90 mm), 1.97" (50 mm), 2.96 oz (84 g)
check_circle
check_circle