- New
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
InLine 32305R, Unmanaged, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Power over Ethernet (PoE)
| Switch type | Unmanaged |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity | 5 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports type | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Installed SFP modules quantity | 0 |
| Installed SFP+ modules quantity | 0 |
| SFP module slots quantity | 1 |
| Networking standards | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z |
| 10G support | No |
| Auto MDI/MDI-X | Yes |
| VLAN support | Yes |
| Virtual LAN features | Port-based VLAN |
| Product color | Black |
| LED indicators | Yes |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Power over Ethernet (PoE) | Yes |
| Power over Ethernet plus (PoE+) ports quantity | 4 |
| Power over Ethernet (PoE) voltage | 52 V |
| Power over Ethernet (PoE) power per port | 30 W |
| Total Power over Ethernet (PoE) budget | 65 W |
| Dimensions (WxDxH) | 7.87 x 0.375 x 4.72" (200 x 9.52 x 120 mm) |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 70 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 - 95% |
| Width | 7.87" (200 mm) |
| Depth | 0.375" (9.52 mm) |
| Height | 4.72" (120 mm) |
| Weight | 9.92 lbs (4.5 kg) |
| Cables included | AC |
| Manual | Yes |
| Package width | 7.68" (195 mm) |
| Package depth | 9.84" (250 mm) |
| Package height | 2.44" (62 mm) |
| Package weight | 22.4 oz (635 g) |
| Compliance certificates | cTUVus |
| Sustainability compliance | Yes |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: BB5CB371
Brand: UbiQuiti
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C4425F0CB0
Brand: InLine
Reference: 9C071D3C
Brand: D-Link
Reference: 03E1C48E
Brand: Intel
Reference: 3EE64CDA
Brand: HPE
Reference: AF05585D
Brand: TP-Link
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 41BF337F
Brand: InLine
Reference: 39295007
Brand: Intellinet
Reference: C629C102
Brand: Netgear
Reference: A814E028
Brand: UbiQuiti
Reference: 930CBDEE9C
Brand: Alcasa
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 9CCAAA44
Brand: TP-Link
Reference: 86293315
Brand: TP-Link
Reference: 977C5178
Brand: D-Link
Reference: FFDBD70C
Brand: UbiQuiti
Reference: 5CB8EF22
Brand: HPE
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
InLine 32305R, Unmanaged, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Power over Ethernet (PoE)
check_circle
check_circle