- New
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
InLine 76818S, RJ45, Cat6a, Wall mounting, 0.5U, Black, IEC 60603-7-5
| Ports quantity | 8 |
| Connector(s) | RJ45 |
| Cable types supported | Cat6a |
| Mounting | Wall mounting |
| Rack capacity | 0.5U |
| Product color | Black |
| Certification | IEC 60603-7-5 |
| Dimensions (WxDxH) | 3.15 x 6.3 x 0.906" (80 x 160 x 23 mm) |
| Width | 3.15" (80 mm) |
| Height | 0.906" (23 mm) |
| Depth | 6.3" (160 mm) |
| Weight | 13.9 oz (395 g) |
| Cable tie(s) included | Yes |
| Package width | 37.4" (950 mm) |
| Package depth | 10.6" (270 mm) |
| Package height | 0.787" (20 mm) |
| Package weight | 15.9 oz (451 g) |
| Package type | Box |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 5010E988
Brand: StarTech.com
Reference: BA82A173
Brand: D-Link
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 52AD7141
Brand: TP-Link
Reference: 6E9CC1BD
Brand: InLine
Reference: DD2F3FCF
Brand: StarTech.com
Reference: 33D3CC57
Brand: UbiQuiti
Reference: 2B52896FDC
Brand: Synology
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 08347447
Brand: LevelOne
Reference: 1ECFAE9B
Brand: UbiQuiti
Reference: 5FA15C4D
Brand: Lancom
Reference: 73B956DF
Brand: Intel
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 3CD9FD48
Brand: TP-Link
Reference: 16661C85
Brand: StarTech.com
Reference: 900AA3D2
Brand: UbiQuiti
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: AA2FF486
Brand: StarTech.com
Reference: 6011FCD9
Brand: InLine
InLine 76818S, RJ45, Cat6a, Wall mounting, 0.5U, Black, IEC 60603-7-5
check_circle
check_circle