- New
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
InLine 76818I, RJ45, Cat6a, Wall mounting, 0.5U, Gray, IEC 60603-7-5
| Ports quantity | 8 |
| Connector(s) | RJ45 |
| Cable types supported | Cat6a |
| Mounting | Wall mounting |
| Rack capacity | 0.5U |
| Product color | Gray |
| Certification | IEC 60603-7-5 |
| Dimensions (WxDxH) | 3.15 x 6.3 x 0.906" (80 x 160 x 23 mm) |
| Width | 3.15" (80 mm) |
| Height | 0.906" (23 mm) |
| Depth | 6.3" (160 mm) |
| Weight | 13.9 oz (393 g) |
| Cable tie(s) included | Yes |
| Package width | 37.4" (950 mm) |
| Package depth | 10.6" (270 mm) |
| Package height | 0.787" (20 mm) |
| Package weight | 15.9 oz (451 g) |
| Package type | Box |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: EBDA089C
Brand: TP-Link
Reference: 3B8B34A2
Brand: InLine
Reference: 12E4CDA8
Brand: UbiQuiti
Reference: 8DC0D032
Brand: LevelOne
Reference: CA16FF90A9
Brand: D-Link
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 1DFEEE4ABA
Brand: Asus
Reference: 3BDEF528
Brand: Fujitsu
Reference: 682E184D
Brand: StarTech.com
Reference: CACD805F
Brand: InLine
Reference: FCB5E8D0
Brand: HPE
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 3BF3C08A
Brand: HPE
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: FD0D9E81
Brand: DeLOCK
Reference: E198241D
Brand: D-Link
Reference: 9E4A4405
Brand: TP-Link
Reference: F30475CE
Brand: Aruba
Reference: 89E988B5
Brand: TP-Link
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
InLine 76818I, RJ45, Cat6a, Wall mounting, 0.5U, Gray, IEC 60603-7-5
check_circle
check_circle