- New
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
| Product color | Black |
| Material | Plastic |
| Product type | Port blocker + key |
| Width | 0.787" (20 mm) |
| Depth | 2.36" (60 mm) |
| Height | 0.394" (10 mm) |
| Weight | 0.176 oz (5 g) |
| Dimensions (WxDxH) | 0.787 x 2.36 x 0.394" (20 x 60 x 10 mm) |
| Quantity per pack | 10 pc(s) |
| Package width | 3.15" (80 mm) |
| Package depth | 5.12" (130 mm) |
| Package height | 0.787" (20 mm) |
| Package weight | 0.67 oz (19 g) |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 083D363A33
Brand: UbiQuiti
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 8E2250E0
Brand: TP-Link
Reference: 18885BBD
Brand: UbiQuiti
Reference: 25BC870E
Brand: D-Link
Reference: 1468FCE9FB
Brand: TP-Link
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 0E515EC2
Brand: Netgear
Reference: 84B440D5
Brand: QNAP
Reference: D7C3D64BFD
Brand: UbiQuiti
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 7DE4445E
Brand: StarTech.com
Reference: CD76E31B
Brand: LevelOne
Reference: 3269E2E8
Brand: TP-Link
Reference: 7D8CFD49
Brand: Intel
Reference: 3EF2124D
Brand: AXIS
Reference: 61FA391974
Brand: UbiQuiti
Reference: 27CB1354
Brand: TP-Link
Reference: C4E0494B
Brand: HPE
InLine 55722I, Plastic, Black
check_circle
check_circle