- New
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
InLine 76620P, PCIe, PS2, USB 2.0 header - 9 pin, Male, PCIe 1.1, China, 0.48 Gbit/s
| Host interface | PCIe |
| Output interface | PS2, USB 2.0 header - 9 pin |
| Host interface gender | Male |
| Expansion card standard | PCIe 1.1 |
| Internal | Yes |
| Country of origin | China |
| Data transfer rate (max) | 0.48 Gbit/s |
| Supplementary power connectors | 4-pin Molex |
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 11, Windows 2000, Windows 7, Windows 8, Windows Vista, Windows XP |
| Linux operating systems supported | Kernel 2.6, Kernel 2.6.31, Kernel 2.6.33, Kernel 3.12, Kernel 3.17, Kernel 3.3, Kernel 4.6.4, Linux Kernel 5.10, Linux Kernel 5.11, Linux Kernel 5.12, Linux Kernel 5.13, Linux Kernel 5.14, Linux Kernel 5.15, Linux Kernel 5.19, Linux Kernel 5.4, Linux Kernel 5.8, Linux Kernel 5.9, Linux Kernel 6.2 |
| Width | 4.72" (120 mm) |
| Depth | 0.0465" (1.18 mm) |
| Height | 3.94" (100 mm) |
| Weight | 4.41 lbs (2 kg) |
| Mounting brackets included | Yes |
| Package width | 5.51" (140 mm) |
| Package depth | 5.91" (150 mm) |
| Package height | 1.18" (30 mm) |
| Package weight | 1.76 oz (50 g) |
| Dimensions (WxDxH) | 4.72 x 0.0465 x 3.94" (120 x 1.18 x 100 mm) |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 487E95F4
Brand: StarTech.com
Reference: E911722251
Brand: Alcasa
Reference: F91A7813
Brand: TP-Link
Reference: 5D4445DA0A
Brand: Alcasa
Reference: E66495FC
Brand: Intellinet
Reference: 1EADBB1E
Brand: Lenovo
Reference: C2797F7D
Brand: Intel
Reference: C7B1E88587
Brand: QNAP
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: AE4B74E5
Brand: StarTech.com
Reference: BEE9B074
Brand: TP-Link
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 35EC2FC7
Brand: HPE
Reference: 45F8E24E
Brand: AXIS
Reference: 475BFC47
Brand: StarTech.com
Reference: F953DF3D
Brand: HPE
Reference: 6189E702
Brand: TP-Link
Reference: 200B8CD1
Brand: StarTech.com
InLine 76620P, PCIe, PS2, USB 2.0 header - 9 pin, Male, PCIe 1.1, China, 0.48 Gbit/s
check_circle
check_circle