- New
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
InLine 51125R, PCI Express, Taiwan, Realtek RTL8153, 0 - 55 °C, -40 - 70 °C, 0 - 90%
| Host interface | PCI Express |
| LED indicators | Yes |
| Country of origin | Taiwan |
| Chipset | Realtek RTL8153 |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 55 °C |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 - 90% |
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8 |
| Linux operating systems supported | Kernel 2.6.31, Kernel 2.6.33, Kernel 3.12, Kernel 3.17, Kernel 3.3, Kernel 4.6.4 |
| Server operating systems supported | Windows Server 2008 R2, Windows Server 2016, Windows Server 2019 |
| Compliance certificates | CE, TÜV mark |
| Width | 2.95" (75 mm) |
| Depth | 3.15" (80 mm) |
| Mounting brackets included | Yes |
| Manual | Yes |
| Connectivity technology | Wired |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Networking standards | IEEE 802.3, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| Interface | Ethernet |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 879545D1
Brand: InLine
Reference: 58A10243
Brand: Fujitsu
Reference: F9235B51
Brand: Lancom Systems
Reference: 3D43F8B7
Brand: HPE
Reference: 72C3E9F0
Brand: Netgear
Reference: 9161D87E
Brand: Netgear
Reference: E3C1E288
Brand: QNAP
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 7A8A3F0646
Brand: Aruba
Reference: 403FD2C3
Brand: Intellinet
Reference: 5D4445DA0A
Brand: Alcasa
Reference: 3BAC8F8E97
Brand: UbiQuiti
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: BB5CB371
Brand: UbiQuiti
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: CD76E31B
Brand: LevelOne
Reference: 783574F9
Brand: Netgear
Reference: 65F730C3
Brand: LevelOne
Reference: 6AEF8A5F
Brand: Aruba
InLine 51125R, PCI Express, Taiwan, Realtek RTL8153, 0 - 55 °C, -40 - 70 °C, 0 - 90%
check_circle
check_circle