- New
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
InLine 51127E, PCI Express, Taiwan, 0 - 55 °C, -40 - 70 °C, 0 - 90%, Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8
| Host interface | PCI Express |
| Internal | Yes |
| LED indicators | Yes |
| Country of origin | Taiwan |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 55 °C |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 - 90% |
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8 |
| Linux operating systems supported | Kernel 2.6.31, Kernel 2.6.33, Kernel 3.12, Kernel 3.17, Kernel 3.3, Kernel 4.6.4 |
| Server operating systems supported | Windows Server 2008 R2, Windows Server 2016, Windows Server 2019 |
| Compliance certificates | CE, TÜV mark |
| Width | 6.1" (155 mm) |
| Depth | 2.72" (69 mm) |
| Mounting brackets included | Yes |
| Manual | Yes |
| Connectivity technology | Wired |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 4 |
| Networking standards | IEEE 1588, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1as, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| Interface | Ethernet |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: BC643386
Brand: LevelOne
Reference: 6DBA0585C1
Brand: UbiQuiti
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 2696ED2DAF
Brand: Equip
Reference: C6F83547
Brand: InLine
Reference: EBCE65F8
Brand: LevelOne
Reference: F01A16F6
Brand: Juniper
Reference: DFA39EBF
Brand: StarTech.com
Reference: AED46739
Brand: LevelOne
Reference: ABB163B9EB
Brand: Ubiquiti Networks
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 3088C3BF
Brand: Intellinet
Reference: 88B2D534
Brand: StarTech.com
Reference: E669E5487F
Brand: Alcasa
Reference: C3EEA45A
Brand: AXIS
Reference: A16C8C60
Brand: Netgear
InLine 51127E, PCI Express, Taiwan, 0 - 55 °C, -40 - 70 °C, 0 - 90%, Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8
check_circle
check_circle