- New
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
InLine 69990X, RJ45, RJ45, Female, Black
| Connector 1 | RJ45 |
| Connector 2 | RJ45 |
| Connector gender | Female |
| Connector(s) | 2x RJ45 |
| Product color | Black |
| Width | 1.26" (32 mm) |
| Depth | 1.1" (28 mm) |
| Height | 0.906" (23 mm) |
| Weight | 0.564 oz (16 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 1.77" (45 mm) |
| Package depth | 2.36" (60 mm) |
| Package height | 0.866" (22 mm) |
| Package weight | 0.564 oz (16 g) |
| Dimensions (WxDxH) | 1.26 x 1.1 x 0.906" (32 x 28 x 23 mm) |
| Package volume | 100 cm³ |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 8D12942A
Brand: TP-Link
Reference: E77E4655
Brand: StarTech.com
Reference: 4EBDF275
Brand: Netgear
Reference: 5F2DBF98
Brand: Aruba
Reference: 4020432D
Brand: StarTech.com
Reference: AFFFEF40
Brand: StarTech.com
Reference: 18F3F0C6
Brand: TP-Link
Reference: 83949428
Brand: D-Link
Reference: B71ED33E
Brand: LevelOne
Reference: 2B4EF8DA
Brand: LevelOne
Reference: A7CF9E5B
Brand: D-Link
Reference: EE31E711
Brand: Lancom Systems
Reference: 4C5E2F15
Brand: TP-Link
Reference: C733FB48
Brand: TP-Link
Reference: BA1474DD
Brand: Intel
InLine 69990X, RJ45, RJ45, Female, Black
check_circle
check_circle