- New
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
InLine 76808S, Cat6a, Wall mounting, Black, 20.3 oz (575 g), 5.51" (140 mm), 8.66" (220 mm)
| Ports quantity | 8 |
| Cable types supported | Cat6a |
| Mounting | Wall mounting |
| Product color | Black |
| Weight | 20.3 oz (575 g) |
| Package width | 5.51" (140 mm) |
| Package depth | 8.66" (220 mm) |
| Package height | 2.36" (60 mm) |
| Package weight | 23.2 oz (657 g) |
| Package volume | 1800 cm³ |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 9F5BEDDD
Brand: UbiQuiti
Reference: 4A397756
Brand: Aruba
Reference: F7BA0A47
Brand: HPE
Reference: 5DA5DB60EA
Brand: ZyXEL
Reference: C104B30B
Brand: StarTech.com
Reference: BAD61383
Brand: Intellinet
Reference: 27607EE2
Brand: HPE
Reference: 4CA12D46D2
Brand: UGREEN
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 3BDEF528
Brand: Fujitsu
Reference: FFDBD70C
Brand: UbiQuiti
Reference: F227091B
Brand: Lancom Systems
Reference: 5267614E
Brand: StarTech.com
Reference: E6CBCA6C
Brand: HPE
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 6C668BE516
Brand: ASUSTOR
Reference: 0B939B0CB1
Brand: QNAP
Reference: 9B885328
Brand: StarTech.com
InLine 76808S, Cat6a, Wall mounting, Black, 20.3 oz (575 g), 5.51" (140 mm), 8.66" (220 mm)
check_circle
check_circle