- New
- Out-of-Stock
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
InLine 76268S, Black, -40 - 70 °C, -40 - 70 °C, 4.45 x 6.3 x 1.77" (113 x 160 x 45 mm), 4.45" (113 mm), 1.77" (45 mm)
| Product color | Black |
| Operating temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
| Dimensions (WxDxH) | 4.45 x 6.3 x 1.77" (113 x 160 x 45 mm) |
| Width | 4.45" (113 mm) |
| Height | 1.77" (45 mm) |
| Depth | 6.3" (160 mm) |
| Weight | 19.6 oz (556 g) |
| Package width | 4.72" (120 mm) |
| Package depth | 6.89" (175 mm) |
| Package height | 2.05" (52 mm) |
| Package weight | 21.6 oz (613 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Specific References
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 6AE82BF8
Brand: Juniper
Reference: 340E1731
Brand: Lancom Systems
Reference: 39DBB3E4
Brand: Fujitsu
Reference: 2F4EE4117F
Brand: Alcasa
Reference: CB076988
Brand: Intellinet
Reference: 5BDAC5CD
Brand: Netgear
Reference: 9F5BEDDD
Brand: UbiQuiti
Reference: 9EB5D7CD
Brand: InLine
Reference: 1582E6AC
Brand: StarTech.com
Reference: FEB8E8C383
Brand: Asus
Reference: 342F090F
Brand: InLine
Reference: EAF385EC7E
Brand: Aruba
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 7A8A3F0646
Brand: Aruba
Reference: A32A4B8941
Brand: QNAP
Reference: 93A0BF346C
Brand: Alcasa
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 9E515626
Brand: HPE
InLine 76268S, Black, -40 - 70 °C, -40 - 70 °C, 4.45 x 6.3 x 1.77" (113 x 160 x 45 mm), 4.45" (113 mm), 1.77" (45 mm)
check_circle
check_circle